Tribina za šabačke penzionere
Direktor Republičkog fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje Relja Ognjenović, predsednik Saveza penzionera Srbije prof. dr Andreja Savić i gradonačelnik Šapca Aleksandar Pajić učestvovali su danas na tribini sa penzionerima Šapca, koju je organizovao Fond PIO u restoranu „Brod Amfora“. Na skupu, kojem je prisustvovalo oko 300 penzionera, razgovarano je o aktuelnim temama iz oblasti penzijskog i invalidskog osiguranja, kao i o merama koje Fond PIO sprovodi u cilju unapređenja društvenog standarda najstarijih sugrađana. Tribina je organizovana sa ciljem da se penzioneri upoznaju sa najnovijim informacijama iz oblasti penzijskog i invalidskog osiguranja, ali i da predstavnici institucija dobiju povratne informacije o interesovanjima i potrebama korisnika, kako bi buduće mere i programi bili prilagođeni njihovim očekivanjima.
Kakva je tvoja reakcija?
Sviđa mi se
0
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0


Komentari (0)