Tribina za šabačke penzionere

Jun 25, 2026 - 12:47
Ažurirano: 6 časova pre
0 34
Tribina za šabačke penzionere
Tribina za šabačke penzionere

Direktor Republičkog fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje Relja Ognjenović, predsednik Saveza penzionera Srbije prof. dr Andreja Savić i gradonačelnik Šapca Aleksandar Pajić učestvovali su danas na tribini sa penzionerima Šapca, koju je organizovao Fond PIO u restoranu „Brod Amfora“. Na skupu, kojem je prisustvovalo oko 300 penzionera, razgovarano je o aktuelnim temama iz oblasti penzijskog i invalidskog osiguranja, kao i o merama koje Fond PIO sprovodi u cilju unapređenja društvenog standarda najstarijih sugrađana. Tribina je organizovana sa ciljem da se penzioneri upoznaju sa najnovijim informacijama iz oblasti penzijskog i invalidskog osiguranja, ali i da predstavnici institucija dobiju povratne informacije o interesovanjima i potrebama korisnika, kako bi buduće mere i programi bili prilagođeni njihovim očekivanjima.

Kakva je tvoja reakcija?

Sviđa mi se Sviđa mi se 0
Ne sviđa mi se Ne sviđa mi se 0
Volim ovo Volim ovo 0
Smešno Smešno 0
Oduševljen sam Oduševljen sam 0
Tužan sam Tužan sam 0
Ljut sam Ljut sam 0

Komentari (0)

User