Оtvorena izložba radova mladih umetnica
U galeriji Kulturni centar Šabac, do 8. juna otvorena je samostalna izložba radova najuspešnijih maturanata Škola primenjenih umetnosti, Anđele Vodopije i Slavice Matić.
Postavka će predstavlja stvaralaštvo mladih umetnica koje su se svojim radom i talentom posebno istakle tokom školovanja. Anđela Vodopija, dobitnica je nagrade za likovno stvaralaštvo, koja je svoje radove razvijala uz mentorsku podršku Aleksandre Horvat. Slavica Matić, dobitnica je priznanja za postignuća u oblasti primenjenih umetnosti, nastale pod mentorstvom Milene Kijurine.
Kakva je tvoja reakcija?
Sviđa mi se
1
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0


Komentari (0)