Hospitalizovano 15 pacijenata
U Urgentnom prijemu Zdravstvenog centra Šabac juče su pregledana 202 pacijenta, a na bolničkom lečenju zadržano je 19.U hirurškom prijemu pregledano je 84, a hospitalizovano četvoro pacijenata. U saobraćajnoj nesreći lakše je povređena jedna osoba.U internističkom prijemu pregledano je 118 pacijenata, a hospitalizovano je 15.
Kakva je tvoja reakcija?
Sviđa mi se
0
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0


Komentari (0)