Gradonačelnik Pajić posetio Zminjak
Gradonačelnik Šapca dr Aleksandar Pajić obišao je Mesnu zajednicu Zminjak, gde su završeni značajni radovi na trotoarima i sportskoj infrastrukturi. Pajić je nastavio sa ulaganjima u ravnomeran razvoj svih mesnih zajednica, kako bi meštani imali bolje uslove za život i rekreaciju.
- Izdvojili smo oko 8,5 miliona dinara za izgradnju 1,5 kilometara trotoara. Rekonstrukcija terena za rukomet i mali fudbal koštala je oko 1,3 miliona dinara, dok je u izgradnju nadstrešnice na terenu FK "Budućnost 1929", koja je realizovana preko fudbalskog saveza grada Šapca uloženo oko 700.000 dinara - rekao je gradonačelnik Šapca dr Aleksandar Pajić.
Kakva je tvoja reakcija?
Sviđa mi se
0
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0


Komentari (0)