Šapčani poraženi od Novog Beograda
Vaterpolisti Novi Beograd Tehnomanije pobedili su Šabac Elixir 11:10 u majstorici polufinalne serije plej-ofa Super lige Srbije koja je odigrana u Šapcu i sa 2:1 u pobedama plasirali su se u finale.Više od hiljadu ljubitelja vaterpola posmatralo je još jednu neizvesnu utakmicu Šapca i Novog Beograda koja je odlučena u poslednjoj četvrtini.
Kakva je tvoja reakcija?
Sviđa mi se
1
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0


Komentari (0)