Sajam zapošljavanja u Šapcu 15. maja

Maj 07, 2026 - 15:00
0 53
Sajam zapošljavanja u Šapcu 15. maja

Nacionalna služba za zapošljavanje – Filijala Šabac organizuje Sajam zapošljavanja, koji će biti održan 15. maja od 11 do 13 časova u sali EkonomskE škola „Stana Milanović“. Poslodavci će na sajmu imati priliku da predstave svoje kadrovske potrebe i na jednostavan i brz način pronađu odgovarajuće kandidate. Na raspolaganju su im i usluge besplatne profesionalne selekcije kandidata, kao i mogućnost korišćenja finansijskih olakšica pri zapošljavanju.

Kakva je tvoja reakcija?

Sviđa mi se Sviđa mi se 2
Ne sviđa mi se Ne sviđa mi se 0
Volim ovo Volim ovo 0
Smešno Smešno 0
Oduševljen sam Oduševljen sam 0
Tužan sam Tužan sam 0
Ljut sam Ljut sam 0

Komentari (0)

User