Sajam zapošljavanja u Šapcu 15. maja
Nacionalna služba za zapošljavanje – Filijala Šabac organizuje Sajam zapošljavanja, koji će biti održan 15. maja od 11 do 13 časova u sali EkonomskE škola „Stana Milanović“. Poslodavci će na sajmu imati priliku da predstave svoje kadrovske potrebe i na jednostavan i brz način pronađu odgovarajuće kandidate. Na raspolaganju su im i usluge besplatne profesionalne selekcije kandidata, kao i mogućnost korišćenja finansijskih olakšica pri zapošljavanju.
Kakva je tvoja reakcija?
Sviđa mi se
2
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0


Komentari (0)