Šabac dobija nove zelene površine: Potpisan ugovor za ozelenjavanje grada
Grad Šabac nastavlja sa ulaganjima u zaštitu životne sredine i unapređenje zelene infrastrukture. U Ministarstvu zaštite životne sredine potpisan Ugovor o sufinansiranju projekta ozelenjavanja na teritoriji grada Šapca, kojim će biti omogućeno formiranje novih drvoreda u gradu. Projekat podrazumeva razvoj zelene infrastrukture kroz sadnju drvoreda u ulicama Nova 4 i Nova 6, čime će se doprineti lepšem izgledu naselja, unapređenju kvaliteta vazduha i stvaranju prijatnijeg životnog okruženja za građane. Ukupna vrednost projekta iznosi 4.788.000 dinara. Ministarstvo zaštite životne sredine obezbedilo je 3.830.400 dinara, dok će Grad Šabac iz budžeta izdvojiti 957.600 dinara za realizaciju ovog projekta. Gradonačelnik Šapca dr Aleksandar Pajić istakao je da su ulaganja u zelene površine jedan od prioriteta lokalne samouprave, te da će realizacija ovog projekta doprineti održivom razvoju grada i podizanju kvaliteta života svih građana.
Kakva je tvoja reakcija?
Sviđa mi se
0
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0


Komentari (0)