Na Gradskon bazenu anagažovano 15 spasilaca

Jun 22, 2026 - 12:15
0 14
Na Gradskon bazenu anagažovano 15 spasilaca
Na Gradskon bazenu anagažovano 15 spasilaca

Letnja sezona na Gradskom bazenu u Šapcu zvanično je počela, a o bezbednosti kupača tokom predstojećih meseci brinuće spasilačke službe. Prema rečima Siniše Ilića, ove godine angažovano je ukupno 15 spasilaca, dok je u svakoj smeni raspoređeno sedam članova spasilačkog tima. Spasioci će tokom cele sezone nadzirati bazenski kompleks, voditi računa o bezbednosti posetilaca i reagovati u svim hitnim situacijama. Organizacija rada prilagođena je očekivanom povećanju broja kupača tokom letnjih meseci.

Kakva je tvoja reakcija?

Sviđa mi se Sviđa mi se 0
Ne sviđa mi se Ne sviđa mi se 0
Volim ovo Volim ovo 0
Smešno Smešno 0
Oduševljen sam Oduševljen sam 0
Tužan sam Tužan sam 0
Ljut sam Ljut sam 0

Komentari (0)

User