Na Gradskon bazenu anagažovano 15 spasilaca
Letnja sezona na Gradskom bazenu u Šapcu zvanično je počela, a o bezbednosti kupača tokom predstojećih meseci brinuće spasilačke službe. Prema rečima Siniše Ilića, ove godine angažovano je ukupno 15 spasilaca, dok je u svakoj smeni raspoređeno sedam članova spasilačkog tima. Spasioci će tokom cele sezone nadzirati bazenski kompleks, voditi računa o bezbednosti posetilaca i reagovati u svim hitnim situacijama. Organizacija rada prilagođena je očekivanom povećanju broja kupača tokom letnjih meseci.
Kakva je tvoja reakcija?
Sviđa mi se
0
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0


Komentari (0)