Glišić posetio Jalovik
Predsednik Izvršnog odbora SNS Darko Glišić danas je posetio Jalovik, gde je razgovarao sa građanima Posavotamnave. Glišić je zahvalio građanima na odgovornosti i podršci u očuvanju stabilnosti i napretka Srbije, istakavši da je važno čuvati svoju državu jer „rezervnu nemamo“. On je podsetio na brojne projekte realizovane tokom prethodne decenije, navodeći da su širom zemlje izgrađeni i obnovljeni putevi, škole, vrtići, zdravstvene ustanove i druga važna infrastruktura.
Kakva je tvoja reakcija?
Sviđa mi se
0
Ne sviđa mi se
1
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0


Komentari (0)