Skip to main content

Hranač pomogao Portugalcima da upišu prvi trijumf na prvenstvu Evrope

Hranač pomogao Portugalcima da upišu prvi trijumf na prvenstvu Evrope – Naslovi.net

Fudbaleri Portugalije savladali su Češku 2:1 u utakmici prvog kola u grupi F na Evropskom prvenstvu.

Portugalija je u uzbuljdivoj utakmici izvojevala pobedu protiv Češke i to preokretom. Ovom utakmicom okončano je prvo kolo grupne faze na Evropskom prvenstvu. Portugalija je dominirala u prvom poluvremenu, ali su izostali golovi. Češka se sjajno branila i bila na visini zadatka u defanzivi. Međutim, u ofanzivi nisu pokušavali čak ni preko kontranapada da dođu do šansi za pogotkom. Strelac prvog gola na utakmici bio je Lukaš Provod u 62. minutu utakmice. To je

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »

Nema više "džabe" ni vožnja trotinetom. Registracija 2100 dinara!

Plus online pre 24 sata

Izvodi iz Presinga, Vladan Vasić: Vraćamo stari duh Pirota! "Osvojićemo" i Sarlah i Tijabaru, blizu smo...

KAMERA NE MIRUJE (na 35 stepeni): Namirisani Kej, Otvoreni bazen, ogladneli gosti, požutela reka, nalepljeni trotinet…

LFN: Mi smo posrednik u ostvarivanju ideja sugrađana, inicijative menjaju Niš na bolje