Dnevnik: Otkazan koncert Tompsona u Austriji

Gradonačelnik Kremsminstera, gradića u kojem je trebalo da se održi koncert, Gerhard Obernberger saopštio je da je koncert otkazan. Kada se već unapred zna da neka manifestacija treba da posluži za podsticanje mržnje jedne grupe u našem društvu protiv druge, onda ona mora biti otkazana. Za to [...]

BEČ: Protest ambasade Srbije u Austriji u vezi sa za subotu najavljenim koncertom Marka Perkovića Tompsona u mestu Kremsminster urodio je plodom i vlasti Gornje Austrije su odlučile da otkažu ovaj nastup, nakon burnih reakcija austrijskih partija i organizacija preživelih logora Mauthauzen.
Gradonačelnik Kremsminstera, gradića u kojem je trebalo da se održi koncert, Gerhard Obernberger saopštio je da je koncert otkazan. Kada se već unapred zna da neka manifestacija treba da posluži za podsticanje mržnje jedne grupe u našem društvu protiv druge, onda ona mora biti otkazana. Za to [...]
Večernje novosti: Protest srpske Ambasade urodio plodom Tompsonov koncert otkazan u Austriji
Povezane vesti (2) Vaš komentar

Read full article on ZabavaPrint El. pošta